Milo prekvapená

5. března 2011 v 22:03 | keishatko |  Všetko ostatné
Páni...ani vo sne by ma nenapadlo, že sa moje poviedky budú niekomu páčiť. Tým viac som sa rozbehla s písaním. Mám už rozrobené nejaké kapitolovky a možno aj nejaké jednorázovky. Rozmýšľam, či mám začať písať poviedky aj na anime. Ale neviem sa k tomu dokopať. Bojím sa, že to zbabrem. Tak keby niekto chcel a nebojí sa riskovať, nech sa kľudne ozve a ja sa pokusim niečo vymyslieť. Neviem povedať koľko bude mať kapitol cyklus Spln mesiaca, tak buďte trpezliví. Bude to ešte zaujímavé. Celý príbeh mám v hlave, len ho dostať sem :) Príjemné čítanie

Vaše Keishatko >.<


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kayleigh McCamyo Kayleigh McCamyo | Web | 6. března 2011 v 10:01

Jó, pojď do toho mamčó! Totálně jo, nějaké yaoi na takovou trojku SasuNaruIta, slintající Hinatu, Tsunade, která si otevře plastickou chirurgii a Oroxichta, který bude pracovat ve školce! (Páč je TOTÁLNÍ peďák, jo.) Jó, prosím, nějakou hepáčovskou povídku na Naruta nebo ještě líp Death Note! Jó, takový typický pár L a Light, to by byla síla! Ale L musí být uke, jinak nehraju. xDDD (Měla bych se naučit psát krátké komenty)

Hele, bejby, sry, že jsem se včera neozvala, ale, jako, my jsme tu páteční akci trochu protáhli, takže jsem vystřízlivěla až nějak kk půlnoci, a zbytek noci jsme s Leo tak nějak... uhn... strávily... uhn... é, víš co myslím, že? (Nechci být na tvém blogu hovado... xD)  

Jenže já dneska odjíždím k babičce kde - jak jinak, že?- není net, takže se ozvu nejdřím ve středu. (Páč my tady teď na ostravsku máme jarní prázdniny, víš?)

Takže se měj krásně a pozravuj Oliho a pusu vám oběma ! Papa, mamčo, ve středu (že mi uděláš radost a bude tu další dílek?,) xD ozvu se ti.

2 Zulík Zulík | 6. března 2011 v 17:29

Mám slabost na Natura,Saukeho,Sikimara,Gáru a Kakašiho.Druhé moje oblúbená postava je Ciel z Fantomhalu z jeho démoním komorníkom.Tak ak sa rozhodneš písat máš moju plnú podporu a pozornost. :-P

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama

Layout by Luczaida.blog.cz