Díl 14.: Předmanželský sex?!

5. července 2011 v 16:31 | Kayleigh |  Osud?! (autor Kayleigh McCamyo)
Ne, děti, ačkoli se vám podle nadpisu zdá, že tenhle díl bude minimálně 18+, jste na omylu. Raiting stále zůstává od 12 let. (Kvůli psychologii, Zloubkovým vílám a teplým kenům. A ozbrojeným borůvkovým koláčům.)

Naruto:

Co prosím?! Jak - podle tradice?! Já se jako stěhuju do -… no to si ze mě dělají prdel?!
"A je to nutné, Fugaku?" ozve se máma.
"Tradice se musejí dodržovat," pokrčí Fugaku rameny.
No mě z nich asi klepne Pepka. To snad…
"Přesně tak, kam bychom bez tradic došli?" přidá se otec! Já nemám slov! Hromadí se ve mně vztek a žal najednou. Můj vlastní otec…?!
"Minato," napomene ho matka a střelí po mně pohledem.
A víš ty co, Yondaime hokage? Vyser si oko!
"Pomůžeš mi zítra s věcmi, Shikamaru?" zeptám se okatě poměrně nahlas.

Sasuke:

…Snad Sasuke, ne? Pomůžeš mi zítra s věcmi, Sasuke? …É, Naruto? Bereš si MĚ, ne Shikamara, řekl ti to už někdo?
"Samozřejmě," přisvědčí ten vlezdoprdelka.
"V kolik mám být u tebe, Naruto?" připomenu se a strašně moc se snažím neznít sarkasticky. "Rád ti pomůžu."
"Díky, Sasuke," přikývne. "myslím, že kolem devíti by to mohlo stačit. Tedy pokud mě otec strpí doma ještě tuto noc," přimhouří oči a pohlédne na Minata.
Ten ale zarytě mlčí.
"Srabe," zamumlá Naruto na jeho adresu a podívá se na mámu. "No, myslím, že dnešní seanci by bylo záhodno ukončit. Mockrát děkujeme za pozvání, Mikoto, Fugaku, Itachi. Uvidíme se zítra." a zvedne se od stolu. Já a Shiki se zvedneme ve stejnou chvíli, po nás i ostatní. nenápadně kouknu na Minata - jako co on na to - a vzápětí lituju, že jsem to udělal. Kdyby pohled vraždil, byl bych už bez snoubence. Což by teda, jako, mezi náma, bylo pěkně zlé. A zoubková víla by mohla jít do prdele.

Naruto:

Však, ať si otec myslí, co chce. Mně už je to jedno. Budu mít nové jméno, novou rodinu, nový život. No a co, tak nebudu hokagem. Ale můžu být stejně dobrý jako on. Můžu být třeba stejně dobrý jako Jiraya. Nebo jako Tsunade. Nebo jako… ne, Oroxicht ne. On je peďák. Já nechci být peďák. Sasuke by byl v nebezpečí.
"Doprovodím Naruta domů," ozve se za mnou.
Hm…? Á, Sasuke, málem jsem na něj v tom zmatku zapomněl. Krásný Sasuke. Sakra, děsně se mi líbí. Hm… a od zítřka bude jenom můj… Zaplakej, Sakuro! Sakra, jsem úplně mimo. Jsem tak nasraný, že je mi úplně jedno, co dělám. No tak si vezmu Uchihu. Dokud mám Jirayu a Shikiho, bude to v pohodě. Shiki nedovolí, aby se něco stalo. Ostatně, i klan Uchiha by mě měl bránit, když jsem pro ně tak důležitý, ne?

Sasuke:

Zdá se mi to, nebo si mě Naruto obhlíží nějak moc mlsně…? Trochu mě to děsí. Vypadá jako Oroxicht nad Cloudovou fotkou. Nebo jako Sephy nad Jenovou. Ha, oba stejní magoři. …uhn, že to říkám zrovna já, že…?
Ještě se ohlídnu na tátu. Pokývne mi hlavou. Asi souhlasí s tou Jenovou…? Hej, Sasuke, měl bys konečně vystřízlivět. Jo. Dopiju láhev saké na jeden zátah a znovu kouknu na otce. Ten jenom pozvedne obočí a pokyne hlavou k Narutovi. Coe, sakra? Má tik v oku, nebo co…?
"Nemáte zač děkovat," odpoví matka, trochu se zpožděním. "Zítra se na tebe těším, Naruto. A Shikamaru," osloví toho hajzlíka. "Jsi u nás kdykoli vítán."
"Děkuji, Mikoto," usměje se Shikin a odsune Narutovi židli z cesty. "jste moc milí."
Otec se usměje, Itachi mě tak nějak zatraceně divně propaluje pohledem, Minato pohledem vraždí, Mikoto těká z jednoho na druhého, Kushina hledí do stolu, fotřík už má tik, jak furt háže bradou směrem k Narutovi a Shiki je očividně total hotový z Naruta. ještě chvíli a budu mu muset podat papírový kapesník, a Naruto by si nejraději hodil mašli. Nebo zašel pro plamenomet. No mě z nich klepne. Tywe, tomu říkám rodina!

Naruto:

Díkybohu. Vypadneme všichni tři ven, nějak tam ta atmoška začínala houstnout. Na tom by ještě měl Dr. Zloun zapracovat, jako, sliboval růžovoučko a travičku a koťátka a hovno z toho. Asi ho zbiju. Nebo na něj pošlu Zoubkovou vílu.
"Uf," vydechne Sasuke.
"Jó, bylo tam trošku nepříjemně," pokrčí Shiki rameny. "ale… tak nějak ze strany Namikaze…"
"Ani nemluv."přikývnu. "táta je na mě pořád nasraný. Ale je to jeho vina. Chová se jako zatracený sobec. Takže je asi dobře, že změním pole působení. Víceméně jsem rád, že tam nemusím být celý další týden… asi bychom se tam s otcem pozabíjeli, nebo co."
"V klidu, to by se nestalo. Jsi teď něco jako poklad našeho klanu." uklidňuje mě. "A kromě toho, nejen Uchiha klan by za tebe dal život. Že, Shiki?" pokračuje konverzačně.
"To si piš. Sice je to docela otrava, být pořád ve střehu a tak, ale pořád hlídám, co se ve vesnici děje. Někdy… z toho jde trochu hrůza, jo."
"He… hlavně z některých rodin…" doplním ho.
Shiki se zasměje a Sasuke se tak nějak ušklíbne. Divné. Ti dva spolu teď jako budou vycházet, nebo co?

Sasuke:

Možná bych měl Shikiho přestat nesnášet. Vlastně nevím, proč mě tak nasírá, vždyť bych měl být rád, že se tak stará o Naruta. Asi ho budu potřebovat, pokud chci potomka. Může nám hodně pomoct… očividně umí skvěle uklidnit Naruta a odvést jeho pozornost. Což by se mohlo hodit. Hej, co ho takhle ho pozvat i na svatební noc…?
"Sasuke, vnímáš mě?" položí mi znenadání ruku na rameno.
"C-co…? Jó, jasně!" zarazím se. "Co?"
Shiki se tak nějak potutelně usměje a stáhne dlaň z mého ramena: "Měj se, zítra kolem deváté u tady."
"Jasně, čau," odpovím a tak trochu nepřítomně, myslím, se zadívám na Naruta. Rozhlédnu se - hej, my už jsme u jeho domu? Sakra, možná bych se měl vzpamatovat a začít přemýšlet, že…? Za to může totálně ta zatracená zoubková víla, jo. Děvka. A prý je ozbrojená. Ale už v mé hlavě není. Páč už zase přemýšlím jako kluk. É… teda… v mezích. Vlítla mi do hlavy a zatemnila mi mysl Shikinem. V mé posteli. Hm… hm… kam jen ta zoubková víla mohla zmizet…?

Naruto:

Sasuke se zdá nějak mimo. Zase. Nebo možná ještě pořád. Možná by mohl konečně vystřízlivět.
"Měj se, Sasuke." houknu a otočím se, že jako půjdu domů, ale ucítím na zádech jeho dlaně.
"Tomu říkáš rozloučení se snoubencem?" napomene mě. Pousměju se.
"A co by sis tak přál?"
Cítím jeho dech na krku, jeho rty na mém uchu, dlaně se přesunuly na mou hruď, zády se opírám o Sasukeho a myšlenky mi splašeně poletují hlavou. Chce mě políbit?
"Co takhle předmanželský sex…?" zamumlá a mně se zatočí hlava - to se ze mě dělá srandu?!
Prudce se k němu otočím a pravým hákem mu dám ránu mezi oči. Nikdo ze mě nebude dělat hračku! Ani ten zatracený Uchiha ne! Ani se nedívám, jestli jsem ho zasáhl přesně, nebo ne, prostě mu jednu vrazím a uteču do domu.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama

Layout by Luczaida.blog.cz