Díl 15.: Už jdi!

5. července 2011 v 16:33 | Kayleigh & keishatko |  Osud?! (autor Kayleigh McCamyo)
poslední článeček, věnovaný mé imouto-chan k narozeninám, který věnujeme společně s KEISHATKO, mou mamčou, se kterou jsme napsaly tento dílek Osud?!u pro tebe, Luli-chan :)
Já česky, Keshatko slovensky. Doufám, že vám slovenština nevadí
Takže, užij si to, a naposledy: Všecko nejlepší!

Sasuke:

Sakra. Kde to jsem? A proč je mi tak špatně? Zatracená zoubková víla. Děvka. Už nikdy s ní nepromluvím. Co je dneska za den…? A co bylo včera za den? Kruci… příšerně mě bolí hlava. Co jsem to… é… kde jsem? Čekej… jedno očičko… druhé očičko… ha! tady to znám! No jasně! Já už vím! To je můj pokoj! No ne, já jsem ale chytrý po ránu… doprdele, ale ta hlava mě fakt bolí. Co se včera dělo? A proč jsem tak zpráskaný? Sakra… to stopro Dr. Zloun, jo. Co se to včera…? Kruci. Čekej… Sasuke, v klidu. Pomalu. Co jsi dělal včera? Ha, už to nabíhá, cítím, že už to bude…! JO! No jasně, zásnuby! S Narutem… Alkohol, pak zdrhnul, … Itachi… Shikin… jó, už si vzpomínám… pomalu… ale jistě… Naruto… Naruto… proč mám tak blbý pocit, když o něm přemýšlím?! Sakra. Doprdele… já jsem… asi udělal největší blbost svého života!!! Já mu řekl… já mu řekl, že s ním chci sex! Doprdele. Já byl totálně na sračky. Sakra. Nesnáším alkohol. Už nikdy ho nepiju. doprdele. co mám dělat?! SAKRA!!! Kde jsi teď, když tě potřebuju, zatracený teplý Kene!

Naruto:

Otevřu oči a povzdychnu si. Kvůli Sasukemu jsem nespal téměř celou noc. Proč něco takového vůbec vyslovoval? Co si myslel, že mu na to odpovím?! Že jsme zasnoubení mu nedává žádné právo si ze mě dělat sexuální hračku, sakra. Když už si doprdele začínám zvykat, v jaké jsem situaci, vybafne na mě:hej, sakra, Naruto, pojď si se mnou zašukat! Nemiluje mě. Nikdy mě nemiloval. Je na mě tak milý jen kvůli tomu budoucímu dítěti. Sakra. Měl jsem mu vrazit ještě jednu. Přetáhnu si peřinu přes hlavu - a to má dneska přijít, aby mi pomohl s tím zatraceným stěhováním! Doprdele! Od zítřka ho budu mít na očích 24 hodin denně. Doufám, že spolu nebudem muset spát v ložnici. Nebo nedej bože v jedné posteli! - Dopytle, to by mě zabilo.
Odhodím peřinu a vstanu, abych se mohl volně přemístit do koupelny. Aspoň že s ním nebudu muset být v dneska sám. Teda, doufám, že se Shiki objeví. Musí, slíbil to. Shiki plní, co slíbí. Sasukeho budu ignorovat. Jako vzduch. Jo, jasně. Totálně mě nebude zajímat.
Vejdu zpátky do pokoje, už připravený na stěhování. "Tohle jsou poslední chvíle mé přítomnosti zde."
V žaludku mám náhle divný pocit. Takové těžko. Ačkoli to tady posledních pár dní bylo k nevydržení, nechce se mi odtud. Bydlení se Sasukem dodává té svatbě děsivě reálný obraz. Vítej zpátky, deprese! Sakra, mám co dělat, abych zahnal slzy zoufalství. Zatřepu hlavou, co už mám dělat, že? Zhluboka se nadechnu a vyjdu z pokoje. Seběhnu schody a jakoby nic vejdu do kuchyně. Tiše pozdravím, jako by se nic nedělo a já byl jen rozespalý a dělám, že nevidím otcovy vražedné/zamračené/nenávistné/jakékoli pohledy. Co už… stěhuju se. Nemám na to se s ním hádat. Dělám jenom to, co si Hokage-sama přeje. Otevřu ledničku a vezmu z ní láhev mléka a málem ji rozbiju - ozve se zvonek. Krev mi ztuhne v žilách a srdce se na chvíli zastaví. Ale jsem frajer - nedám na sobě nic znát, odložím láhev způsobně na stůl a jdu ke dveřím. Celou cestu se modlím, aby to nebyl Sasuke. Nezvládnulo bych to. Ne po včerejšku. Ne sám. Prosím tě, Shiki, že jsi to ty?!
Se srdcem v krku položím svou třesoucí se dlaň na kliku a otevřu dveře.
"Ahoj…"

Sasuke:

Doprdele. Tohle nedám. Sakra. Tohle mu přece nemůžu udělat! Včera jsem se choval jako totální idiot - ne že by to byla nějaká super-změna, ale tohle jsem fakt přehnal. A teď si tady klidně stojím a říkám mu, doprdele, ahoj?! Být na jeho místě, kurde, jednu mi vrazím! Teda, jako, zkopu mě jak Gai Leeho, když udělá o dřep míň než Kakashi. Sakra. A já se vzmůžu jenom ma 'ahoj…'!?!?!
Doprdele. Tak se mu zatraceně aspoň omluv, Uchiho jeden ožralecký!
"Naruto… já… já se strašně moc omlouvám za ten včerejšek."
…No tak trochu málo, ne? A Naruto se tváří jako bych spadl z Borůvkového koláče. Doprdele, Sasuke, to's zeslonil! To jako zkonil, ale stokrát víc! Sakra, kdyby mi ten kluk to zasnoubení zrušil, vůbec bych se mu nedivil…! Být na jeho místě, uteču z Konohy a dobrovolně se vydám na smrt Akatsuki.
"Já… byl jsem příšerně opilý a nezodpovědný, opravdu mě mrzí všechno, co jsem ti řekl."
Zatraceně. Jestli si mě teď odmítne vzít, táta ten hrob vyhrabe MNOU a pak mě do něj hodí. Ale ještě před tím mi dno vystele hřebíkama. A pohřbí mě zaživa. A POTOM tu hlínu udusá. Parním válcem.Naruto, doprdele, vraž mi ještě jednu, seřvi mě, naplácej mi na zadek, nech Zoubkovou vílu, ať mě promění v borůvkový koláč a naservíruje ho Dr. Zlounovi, ale proJashina tě prosím, Naruto, řekni už něco! Ne… ne, sakra, ne! Ne, proboha, Naruto, jenom zase neplakej! Sakra, Naruto, neplakej, prosím tě, ne!!!

Naruto:

Neplač? Ja plačem? Má pravdu dosť bolo slz. Zúrivo si zotriem slzy a pozriem na Sasukeho.
"Ahoj? Prepáč mi ten včerajšok? A teraz čo čakáš odo mňa? Že sa usmejem a poviem niečo ako to nič Sasuke, zabudneme nato? Že to chápem? Tak teraz ma počúvaj ty jeden rozmaznaný nezodpovedný idiot. Už mám po krk toho tvojho debilného nuteného záujmu. Myslíš, že som tak blbý, že to nepoznám? Keby si sa nebál, že to zasnúbenie zruším, tak o mňa ani nezakopneš. Niečo ti poviem. Mám toho dosť. Svoj zájem si schovaj pre dieťa. Ja nechcem byť niekomu na milosť. Mám čo robiť sám so sebou a nie riešiť ešte tvoje opilecké pochody. Keď nevieš piť tak to nerob. Potom sem ideš so stiahnutým chvostom medzi nohami a modlíš sa, že tvoje prepáč všetko spraví. Mám po krk toho všetkého. Tvojho otca, ktorý sa tvári ako keby mu patril svet. Môjho otca, ktorý si myslí, že keď som jeho syn, tak môže rozhodovať o mojom živote a robiť na mňa nátlak a potom sa tvárit ako svätec. Teraz bude tak ako ja poviem. Pomôžeš mi s balením, ale po celý čas nechcem s tvojej strany počuť ani jedno slovo. Vezmeme sa. Nič iné mi neostáva. Ty si spravíš svoju časť a pretiahneš ma a ja otehotniem. Tvoj otec sa môže rozlúčiť s tým, že mu dieťa nechám. Budeme sa oň starať my dvaja a on môže byť rád, keď mu dovolím sa na neho pozrieť. A mne je jedno, že je hlava Uchiha klanu. Teraz tu rozhodujem ja. A môže sa mračiť jashin vie ako mrazivo. Je mi to u prdele! Ja som vaša jediná nádej na potomstvo, keďže Itachi je mimo hru. Rozumeli sme si?!" Vykričal som si tuším hlasivky. Sasuke je tuším ešte bledší ako obyčajne a otvára pusu naprázdno. Neuveriteľné ako sa mi uľavilo. Hneď je deň krajší.

Sasuke:

Asi… myslím, že jsem ohluchl. A taky si myslím, že jsem úplně v prdeli. A taky si myslím, že… že má Naruto pravdu. Asi…asi… bude nejlepší o něj přestat předstírat zájem a -
Ale kurva, já o něj NEMŮŽU přestat předstírat zájem! Tsunade to řekla jasně, pokud se Naruto nebude cítit milován, dítě nikdy nepočneme! A nikdy jej nedonosí! Doprdele, doprdele, doprdele!!! Co mám asi tak KURVA dělat?! Kde jsi teď, ty zkurvená zoubková vílo?! Kde jste, vy všichni rádoby rádci?! Co mám teď asi tak dělat?! Já mám svázané ruce stejně jako on! Uznávám, že tím včerejškem jsem si to pohnojil jako prase, ale to s tím nemá co společného, zdá se, že Naruto mi něco podobného chce říct už asi od začátku.
nejlepší bude… chovat se tak, jak žádá. Nemám jinou možnost. Zkusím to ještě jednou, úplně od začátku. Vybudovat atmosféru, nejdřív mírného ticha, postupně si začnu získávat jeho důvěru. Každopádně je jisté, že hned při našem poprvé se dítě nezdaří. To je jisté.
Podívám se na něj a krátce přikývnu. Takže na něj nemám mluvit, je to tak? Dobře. Chci se pohnout z místa a následovat Naruta do jeho domu, abych ho pomohl zabalit a přestěhovat ho, když v tom padnu k zemi a šíleně mě bolí pravá čelist. Doprdele, co to…?!

Naruto:

Tak a teraz pozerám s otvorenou pusou ja. Shiki sa prekonáva. On vždy tak pokojný, že ho nerozhodí ani nesmrteľnosť chrobáka tu teraz mláti Sasukeho. Asi som nemal tak kričať. Keď sa tak pozerám na rozvaleného Sasukeho, ktorému tečie krv z rozbitej pery a rozzureného Shikiho, ktorý stojí nad ním ako boh pomsty. Začínam sa baviť. Oh, Shiki sa otáča na mňa. Že by niečo chcel?
"Je to všetko pravda čo si tu kričal?" tuším mu vidím paru vystúpať z úst. Mám čo robiť, aby som sa nesmial. Prikývnem. Čo iné mi ostáva. Asi som to nemal robiť. Shiki sa zohýba k Sasukemu a uvalí mu ďalšiu ranu a ten debil furt leží a nebráni sa. Možno je stále šokovaný z toľkej aktivity so Shikiho strany. Rozmýšľam…mám ho zastaviť? Či si užiť, že konečne niekto tomu slavnému Uchihovi napravil fasádu? Toť ťažká otázka. Stojím tu nad nimi jako rozhodca. Tak ma napadlo, prečo ho vlastne Shiki mláti? Žeby mu vadilo ako sa ku mne Sasuke správa? Človek by si myslel, že mu je všetko ukradnuté. Očividne nie. Ani som netušil akého mám v ňom dobrého priateľa. Ale nejspíš je čas to zastaviť. To, že ho zmlátí, moju situáciu nijako nezmení. Chytím Shikiho napriahnutú ruku, aby som ho zastavil.
"To by už stačilo. Potrebujem se presťahovať. Keď bude Sasuke mrtvy a ty vo väzení mi nijako nepomôže. Takže toho nechaj." To som dobre povedal. Kde sa to vo mne len bere? Som na seba pyšný.

Sasuke:

Nemám důvod se bránit. Ne že bych toho po včerejší noci byl schopen… ale myslím, že si to Naruto užívá, ten pohled na mě. Možná bych mu to měl dopřát, že? A navíc… Shikamarův útok mě pěkně překvapil. A taky mě překvapila moje reakce, já se totiž tvářím naprosto lhostejně. Prostě se jen… zvednu ze země, otřu si pramínek krve, který mi teče ze rtu… a taky z nosu a z natrženého obočí. Zvláštní je, že jsem v pohodě. Ani nejsem naštvaný, ani nemám chuť mu to oplácet. Buď jsem ještě moc opilý na to, abych se bránil nebo o tom aspoň uvažoval, anebo podvědomě tuším, že jsem si to zasloužil.
Ani jednomu se nepodívám do očí, když udělám několik kroků do domu a setkám se tváří v tvář Minatovi.
Přeměří si mě pohledem - jsem si jistý, že Naruta slyšel a asi taky slyšel - a nebo možná i viděl -co se stalo po Shikamarově příchodu. Nevím a nehodlám se tím zabývat. Ale než stihnu alespoň zamumlat pozdrav, ocitnu se přitisknut ke stěně chodby, příšerně mě bolí záda a nehezky jsem se prásknul o stěnu.
"Jestli zjistím, že Narutovi ubližuješ, vyvraždím celý váš klan sám," zasyčí mi u ucha jeho jindy milý hlas. "Kliď se z mého domu, já k vám své dítě nepustím!"

Naruto:

Dnes sa deň ani poriadne nezačal a koľko prekvapení tu už mám. Najprv Shiki a teraz otec. Neviem či som nezabudol zatvoriť pusu. On vyhadzuje Sasukeho? To som mal na Sasuke nakričať skôr. Ušetril by som si nervy. Ale čo Uchiha klan?
"Tati je milé, že si sa konečne ozval, ale nemyslíš, že je to neskoro? Včera ste sa dohodli, že tam pôjdem bývať." Sledujem ako pustí Sasukeho a otočí sa čelom ku mne. Určite teraz prevládne jeho hokage-já a pošle ma tam. Aké je moje prekvapenie, keď sa tak nestane.
"Ale ja som hokage a ja hovorím, že ťa k nim nepustím. Naru-chan bol som hlupák. Nevidel som ako sa trápiš. Mohol by si mi to odpustiť?" Zrak sa nejako zahmlieva. Zas ma premáhajú hormóny. Slzy mi tečú prúdom, nestačím si ich utierať. Žeby sa všetko na lepšie obrátilo? Jedným skokom skončím v otcovej náruči. Revem mu do jeho hokage plášťu, ale jemu to očividne nevadí, keďže ma upokojúco hladí po chrbte a do ucha mi hovorí nejaké slová, ktoré aj tak nevnímam. Konečne mám svojho otca späť. Nevšimnem si jako sa Shiki usmieva a Sasuke nebezpečne bledne. Jedna otázka a všetko je v prdeli.

Sasuke:

Super. Doják jako kráva. A jako - co já s tím?! A co řeknu otci? DOPRDELE! Tywe, nějak se to na mě sype! Zatraceně! Já se na to vyseru! Co mám jako asi tak dělat?! A - co naše svatba? A co náš potomek? Jak to mám teď udělat? Mám vypadnout? Nebo zkusit protestovat? Bránit se? Vždyť jsem mu toho tolik přece neudělal!! Jen jsem blbě kecal, řekl jsem hovadinu, uznávám, byla to moje chyba, ale… tohle snad není nutné, ne?
"Já…" začnu, ale dřív, než stihnu pořádně zformulovat větu, předběhne mě Shikamaru.

Naruto:

"Naruto som rád, že ste sa konečne udobrili, ale čo bude so svadbou? To ju chcete zrušiť?" Shiki sa tvári smutne, ale to fakt nemusí. Ja predsa viem, že to nejde. Ale aspoň som získal viac času. Otec sa mračí, ale aj on vie, že to nemôžeme len tak zrušiť. Dal slovo hokageho.
"Shiki nerob si starosti. Sasukeho si vezmem a porodím mu potomka. Len potrebujem viac času. Nemôžu čakať, že sa so všetkým tak rýchlo zmierim. Všetko to ide rýchlo. Sťahovanie a potom svadba." Vymanim sa s otcovho náručia a otočím sa na Sasukeho, ktorý sa tvári ako keby zhltol muchu.
"Sasuke choď teraz domov. Sťahovanie sa nekoná. Vysvetli otcovi, že spolu bývať budeme až po svadbe, ani o jeden deň skôr. A keď budeš chcieť moju dôveru, budeš si ju musieť získať inak ako pretvárkou, falošným úsmevom a sľubmi, ktoré nemôžeš a ani nechceš splniť. Chcem spoznať pravého Sasukeho Uchihu, který sa pýši so svojou nič nehovoriacou maskou a nie nejakého šaša, ktorý si myslí, že stačí zopár pekných slov a teplé úsmevy, aby mu človek padol k nohám. Musíš sa nad sebou zamyslieť. Teraz už choď."
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 majka majka | Web | 5. července 2011 v 19:58

Zaujímavé :-D  :-D  :-D

2 Mio Mio | Web | 6. července 2011 v 10:27

jo nějaký tam asi byl teď se nezobrazuje ani mě

3 Karin Karin | 14. listopadu 2016 v 23:28

Naruto mu to ale dal. :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama

Layout by Luczaida.blog.cz