Díl 18.: He?!

21. července 2011 v 22:29 | Kayleigh |  Osud?! (autor Kayleigh McCamyo)

Sasuke:
Když on si usmyslel malovat,tak se bude malovat. Jo, to jo. Uhni, sakra, klone! Mám úplně blbé klony. Pletou se mi pod nohy. Já maluju ložnici na oranžovo, tak sakra - !!!
Můžu nakopnout svůj vlastní klon?! Prosíííím?
Sakra, ani nevím, proč jsem tak naštvaný. No vážně, co mě tak žere? Že mě Naruto u sebe nechce? Že mi řekl, že on vymaluje spodní patro a já že mám vzít pokoje? Nebo ta oranžová ložnice? Nebo ta střešní okna?
Sakra. Nesnáším to už teď a proč mě u sebe nechce? Proč trval na tom, že budeme pracovat každý sám?
Měl bych se na něj jít podívat. Jestli je v pohodě, nebo tak. Fajn. Složím štětku i barvu, procpu se svými klony a vydám se ke schodišti, ale rychle se v pohybu zastavím.
Nevím, jestli mě přinutí zastavit Itachiho hlas z kuchyně nebo Narutův smích.
"Nééé! Itachi! Ta barva je na kuchyň, ne na - Itachi! Víš jak dlouho mi ji trvalo namíchat? Nééé! Pusť mě! A nelechtej mě! Itachiiii!"
Ani nevím, proč se cítím být tak pobouřen. Že Itachi ho rozesmál a já ne? Že se s Itachim cítí tak uvolněně, že se od něj nechá cákat barvou a lechtat a mně ani nesnese v jedné místnosti? Jo. To mě žere. Mě nemůže vystát, ale s Itachim klidně laškuje. Co jsem udělal špatně? jó, já vím, včera jsem si to… pěkně zavařil a vůbec, ale… tolik jsem toho snad neřek, ne?
"Nemáš šanci mě porazit! Jsem nejlepší a nejtalentovanější Uchiha, který se kdy- hej! Vrať mi moji štětku! Naruto! Pojď sem! Ne! Ne! To je moje oblíbené tričko, to NE! Naruto!"
Smích a výskot a smích a Narutovo pištění a Itachiho něžně škádlivý tón, který na mě použil naposledy před deseti lety, když si se mnou hrával a učil mě.
"Nééé! Já tě sežeru až tě chytím, ty jedna malá blonďatá příšero - ne! Ne, vlasy ne!"

"Měl bys používat jiný kondicionér, myslím, že tenhle by ti docela vyhovoval!"
"Naruto! Dej mi moji štětku! Bo na tebe pošlu Dr. Zlouna!"
"Nepošleš, on nikoho neposlouchá a sežere koho chce, to mám vyzkoušené… Jenom moudrý klobouk a Keigh na něj mají vliv. Ale Keigh se ho bojí a Zoubková víla ho bombarduje borůvkovým koláčem."
"A já myslel, že zoubkama…"
"Né, Zoubková víla je krycí jméno,"
"Pro agenta 007?"
Mám tendence se stočit do klubíčka a rozbrečet se. Proč se cítím příšerně opomíjen? A proč mi to tak vadí?!

Naruto:
Itachi je úžasný! V Uchiha čtvrti to s ním bude docela v pohodě. Je vtipný, milý a dá se s ním mluvit úplně o všem!
"Už dost, stačí," opřu se o stůl a vydýchám se. Ten kluk je šílený, fakt.
"Jo vidíš, málem bych zapomněl. Budete zatím, než si to tady zvelebíte, bydlet u našich, což je rozkaz hlavy rodiny. Upřímně, táta tě nechce spustit z očí po tom divadélku, co jsi předvedl včera večer a dnes ráno…" ušklíbne se.
Líbí se mi, že se mnou mluví otevřeně a narovinu. I když se ví, že se mi nebude líbit to, co řekne, řekne to. Trochu posmutním, ale stejně - nedivím se mu, jako, Fugakovi, že si mě chce hlídat.
"Jo, jasně." Přikývnu. "Jako, myslím… zůstat v tomhle baráku sám se Sasukem," ztiším hlas, "trefilo by mně. Jako, on by mě chtěl ošukat a já bych se zbláznil. Nebo bych zabil dědice klanu."
Trochu se zamračí: "Hej, docela si věříš! Jako, jasně, Sasuke si tě musí vzít, ale že by přímo toužil po tom se s tebou milovat…?"
Protočím oči - tomu, co mezi náma proběhne o naší svatební noci se nebude moci dát říkat milování. Bude to pro něj sex a pro mě čiré utrpení, ale Itachi by mohl nebo dokonce mělo vědět, co přesně se včera stalo. Možná mi to může pomoci vyřešit! :ne, ne, špatně mě chápeš, Itachi. Víš, včera… no, Sasuke se z toho saké dost opil a… když mě šel vyprovodit, házel po nás se Shikim takové divné pohledy. Shiki se rozloučil a odešel a Sasuke mě doprovodil až k domu, tak mě zezadu objal a zeptal se mně, co bych řekl na předmanželský sex. Proto jsem na něj ráno tak vyjel a proto ho Shiki zmlátil a proto ho chtěl Minato zabít." Osvětlím a povzdechnu si.
Uslyším, jak někdo dupe po schodech a pak rámus a pak něčí vyjeknutí - vzhlédnu k místu, kde ještě před chvílí stál Itachi - a on už tam nestojí!
Rozběhnu se rychleji, než to stačí zpracovat můj mozek - sakra!!!

Sasuke:
A já si tady tak v klidu maluju a maluju, a najednou mě Itachi přirazí na zeď a chytí mě pod krkem a visím deset čísel nad zemí.
…He?
"Nechceš mi náhodou něco vysvětlit?!" vyjede na mě.
Co jsem proved?! Do místnosti se nahrne Naruto a zděšeně vykřikne Itachiho jméno, mně se přestává dostávat kyslíku, drží mě dost pevně, asi ztrácím vědomí, ale v tě chvíli vidím jenom Itachiho rudý pohled a pak mě z ničeho nic pustí a já se sesunu na zem. Co to mělo znamenat…?
"Sasuke! Jsi v pořádku?" žene se ke mně můj blondýnek.
"Ne, nic mi není, teda, jako, jo, jsem v pohodě, fakt, dobrý." Blábolím.
"Tak si to pamatuj," prskne brácha.
"Sakra, co je?" zachraptím.
"Co je?! Co je!?! Žertuješ?!" běsní.
"Ne, Itachi, uklidni se!" postaví se přede mě oranžovo černý štít s blonďatými vlasy. "Nic se nestalo, vážně! A přes držku už dostal, pamatuješ?"
Přes držku? Myslí od Shikiho..? Aha, Naruto mu asi řekl, co se přesně včera večer stalo… a hej, proč o něj má takovou starost? Jako, o Naruta. A vůbec, co je na tom špatného, že ho chci šukat, hn? Co je komu do toho? Stejně ho budu šukat a všem - kromě Naruta, samozřejmě - může být jedno, jestli ho šukám dobrovolně nebo z donucení. A já si tu budu fákt užívat. Jako, sex s Narutem. Myslím, že budu muset být hodně opatrný. Asi… asi… uhn, měl bych si sehnat nějaké informace o gay sexu. Možná… že… uhn, někde… od někoho…? Nééé! To nééé! Potřebuju nějakou příručku, jasně. Příručku. Sakra, … a nebo možná… internet? No jasně! Jasně, to je ono! Chytím se za krk a zvednu se.
"To je dobré, Naruto, no tak… vrať se dolů, prosím, já… si výprask zasloužím, a Itachi to jistě rád obstará."
Ale k mému údivu se Itachi ani nepohne, ačkoli Naruto už vystřelil z pokoje.
"Tak…," popoženu ho. "kde to vázne? Já se nebudu bránit, žně si to zasloužím, tak do toho,"
Ale jenom tak stojí na druhé straně místnosti a ani se nepohne, jenom na mě zděšeně kouká a pak náhle udělá několik kroků a popadne mě do náruče: "Sasuke! Sasuke, promiň, promiň, já.. ti nechtěl ublížit, ani jednomu z vás ale… prostě… nevím, co se to stalo, odpustíš mi to, prosím? Moc mě to… moc mě to mrzí,"
He? Tak sakra… kde je chyba? Že by zase Matrix? Nebo něco se zoubkovou vílou?... Jó, je pěkná děvka, já vím. Ale co to dělá s mým bráškou?! A proč… se najednou chová jako idiot? A proč se mi omlouvá a proč mě nemlátí? Já to nějak… vůbec nechápu. A kde je Naruto? A proč Itachi říká, že ublížil nám oběma?
Jsem dost mimo. A taky by mě zajímalo, kdy mě můj milovaný bratr hodlá pustit. Ne že by to nebylo fajn, tulit se k němu, o to ani tak nejde, ale spíš mám strach o Naruta. Je vůbec ještě v baráku? A pokud někam utekl, kde je?
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kana~♥~ kana~♥~ | Web | 22. července 2011 v 14:30

taky by mě zajímalo, kam zdrhnul a co to vjelo do itachiho =)

2 Lanita d'Angel Lanita d'Angel | Web | 24. července 2011 v 19:24

Prostě boží povídka ;)

3 Karin Karin | 15. listopadu 2016 v 12:29

Perfektní povídka čtu ji po druhé. :-?

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama

Layout by Luczaida.blog.cz