Díl 24.: Veverky?!

25. října 2011 v 1:34 | Kayleigh |  Osud?! (autor Kayleigh McCamyo)
Sasuke:

Až mě zamrzí, že za těma dveřma Itachi nakonec nestál. Ale kdoví, třeba nás slyšel, jak se zvedáme a vypadnul šíleně rychle, jako, abychom ho neviděli, neslyšeli, nebo já nevím. A taky je možné, že mi do pokoje instaloval kameru. Hovado. No, schopný by toho byl.
Jó, sprcha je parádní věc. Ale musím rychle vypadnout a starat se o Naruta. Musím mu dát polštář a pusu na dobrou noc. Sakra, zase došla zubní pasta…? Mami, zatrace- aha, no jo, tady je nová. Šikovná máma, takhle se to dělá.
Dtejně by mě zajímalo, jak to vlastně nakonec dopadne. Jako, jestli to bude jako v pohádce: zazvonil zvonec a pohádky je konec? A princeznu sežral drak. Nebo…é… něco je špatně… no jo, princezna si má vzít prince, že? Nebo toho draka? Čekej, drak sežere prince a vezme si princeznu? Nebo princ sežere princeznu a vezme si draka? No, prostě… žili šťastně až do smrti. Která v případě některých princezen přišla zatraceně brzo. No jo, v pohádkách je spousta nenažraných draků. Ale vsadím se, že to je jenom převlečený Voldyho had. Nebo Reno, ten má taky rád oblečky.
Kruci, musím přestat číst Keighiny a Luliny povídky. A hlavně tu jejich společnou, nedělá mi to dobře.
A taky bych si měl zjistit, jak probíhá těhotenství u hadů. É, teda, u princů. Ne, u Oroxichta - ale tak! Sasuke! Nech už toho!
…Myslím, že by mi prospěla trocha spánku, jo. Vyplivnu pěnu a opláchnu si pusu - jsem absolutní idiot. A oni mi chtějí svěřit dítě.
Sebevrazi. Nebo masochisti. Případně milovníci černého humoru.Naruto:

"Takže, máš deku? A polštář? Jo, no jo, vlastně jo. Jsem nějak mimo, asi si potřebuju odpočinout." zavrtí hlavou.
Asi jo. To má z toho, že po nocích surfuje na netu. "Jo, to potřebuješ. A nezapomeň, zítra stěhujem věci zpátky a můžem už bydlet ve vlastním domě."
"Chtělo by to kolaudačku, co?"mrkne na mě. "Ještě před svatbou. Nebo… jestli budeš chtít, můžeme se tam nastěhovat až po svatbě a do té doby bydlet tady. Vlastní pokoj, ještě soukromí, víš jak."
Hm, to mě nenapadlo. Možná by to nebylo špatné, chvíli tady ještě zůstat. Než si na sebe zvykneme… a když se pohádáme, máme kam utéct. Ještě pořád tu svatbu můžu zrušit. Nebo on. Nebo se klan rozhodne, že nejsem hoden toho, abych do něj patřil a vykopne mě! Jo, to je… no jo, já vím, absolutně nemožné.
"No… možná. Nevím, promyslím to." přikývnu.
"Dobře. Tak zítra ráno, jo? Dobrou noc," usměje se a otočí se ke dveřím, ale pak se zarazí, otočí se zpátky ke mně, udělá dva rychlé kroky a dá mi pusu na tvář. "hezky se vyspi."
Trochu překvapeně ji přijmu a usměju se, asi… se i trochu červenám. Jakoby mi pusu dával poprvé, nebo co."Ty taky. Dobrou noc," popřeju mu zpátky a sklopím oči.
Slyším, jak odchází a zavírá za sebou dveře. Uf, no jo, to by bylo. Byl to poměrně náročný den. Musím se vyspat. Díkybohu za vynález, kterému se říká sprcha, ta mi dneska vážně bodla.
Měl bych zvážit to, co říkal Sasuke. Zůstat až do svatby tady. Je sice fakt, že bychom si na sebe měli zvykat postupně, ale… zas na druhou stranu, hned po svatbě přijít do nového a ještě navíc… mít hned sex, to je dost… nepříjemné, abych řekl pravdu. Nějak se na to necítím. Raději bych si zvykl na novou postel, na nový domov, na nové… nevím. Sakra, na nového chlapa. Sakra. Zní to blbě, já vím, ale prostě… fakt jsem citlivka. Kruci, nesnáším ty hormony. Což mi připomíná, že si je zase musím vzít. Kam jsem je…? Aha, no jo, tady. Fuj, nesnáším polykání prášků, ale co už mám dělat.
Měl bych se vyspat. Něco mi říká, že budu potřebovat čistou hlavu.Sasuke:

"Itachi, dej mi pokoj," odfrknu si.
"Tak vyříkali jste si všechno, nebo ne?"
"Sakra, to ti všechno nevyžvanily veverky, nebo co?!" utrhnu se na něj.
"Ale jo, něco jsem zaslechl, ale víš jak, veverky jsou totálně nespolehlivý zdroj. Občas něco blbě slyší, občas něco přeslechnou, občas něco zkomolí…" brání se a přisedne si na mou postel.
"Jo, udobřili jsme se, upřímně jsme si pokecali. Fajn, spokojený?"možná až moc prudce sebou plácnu na postel.
"A dál…? Nějaké… představy společného života? Nebo svatby? Jména pro miminko?" nepřestává dotírat a posadí se na postel vedle mě.
"Ježiši marjá, mluvili jsme spolu akorát o tom, co se stalo, o tom, jací jsme a o tom, jak se spolu naučíme jednat. A taky jsme si řekli, že máme být upřímní, to je všechno!" rozhodím rukama.
No jo, já vím, mám mu být vděčný, nebýt jeho, pořád jsme s Narutem totálně v prdeli, ale zase nemusí vědět všechno, že!
"Dobře, dobře, tak jo, fajn, fajn, už jdu pryč…" hraje uraženého.
"Jó, běž, chce se mi spát." popostrkuju ho.
"Tomu říkám vděk, teda…" brblá.
"Jó, jó, já vím, jsme všichni nevděční parchanti, měli bychom být rozsekáni utopeni jako koťata za naši drzost, já vím, tak už běž…!" vyhazuju ho ze dveří otráveně.
Konečně. Padnu zpátky na postel. Tohle nebylo tak zlé. Jako, myslím to s Narutem. Až na těch pár trapasů… v pohodě. Jako, jo, musím si dávat bacha na pusu, páč mě jinak Zoubková víla naplácá na zadek, nebo tak něco, ale jinak je to na dobré cestě. Přikryju se dekou a chvíli čekám. Ani nevím na co. Neuslyším něco z jeho pokoje? Nebo já nevím, neměl bych být nervózní, že je v domě? Nebo naopak z toho, že není se mnou? Fakt jsem nějaký totálně zmatený. Tak nějak ze všeho. Musím se vyspat. Kruci.
Nemůžu usnout. Vlastně ani nejsem unavený. Měl bych spát. Budu to potřebovat. Nebo bych se mohl začíst do nějaké super-chytré literatury. Jako, myslím o tom těhotenství a tak. Kde jsem ji jenom strčil…? No, jedno místo mě napadá, ale nejsem si jistý, jestli by se tam ta tlustá bichle mohla regulérně vejít. Ačkoli… ale no tak Sasuke! Přestaň si představovat takové úchylárny! A kde je ta zatracená… ha! Tady je! Fajn, čekáme miminko, paráda, to bude teda totálně výživné. Doufám, že neusnu. Takže, oplodnění… no, to si myslím dokážu představit docela… é…ehehehe… ehehe… hehehe…heh.
Nevím, jestli se mi chce zvracet, nebo si zajet rukou pod kalhoty. Kruci. Měl bych si ujasnit svou orientaci. Vlastně jsem nad tím ještě nikdy ani nepřemýšlel. Byl tady trénink a trénink a jenom trénink, na nějaké uvědomování něčeho si nebyl čas. A teď, když čas je… už je pozdě, páč musím mít kluka a navíc jednoho jediného kluka, toho a nikoho jiného. Dost omezený výběr, řekl bych. Na druhou stranu, je možná dobře, že není prostor na tápání, tím víc bych mohl být naštvaný, že musím mít kluka, kdybych třeba zjistil, že jsem na holky, nebo tak. Zatím nejsem na nikoho, jako, že je mi to jedno, s kým budu mít miminko.
Sakra. To zní blbě. Já budu mít miminko.
Kruci.
S Narutem.
Doprdele.Naruto:

Podle té máminy knihy se mám na co těšit. Penetrace bolí jako prase, v těhotenství akorát zvracím, všechno mě bolí a nemůžu jíst skoro nic, abych udržel miminko i sebe zdravé, a pak je tu zatraceně porod.
Super, fakt.
Za tohle mě bude celý klan nosit na rukách, sakra! Že já to mám za potřebí, fakt. A ještě navíc mi miminko hned po porodu seberou a budou ho vychovávat podle sebe!
Asi už jsem vůči svému osudu imunní. Nevadí mi to. Už se mi kvůli tomu nechce ani brečet. Prostě… se s tím musím smířit. Porodit a pak dělat, že je mi to jedno. Soustředit se na práci a na to, že pravděpodobně můžu být hokagem. Možná bych pak mohl pár let strávit jako ANBU. A taky bych se měl po boku otce učit vyplňovat papíry a umět všecko tak nějak rařídit. A naučit se mírově vyjednávat. Politika bude pro Listovou jistě důležitá. A taky se mým poradcem musí stát Shiki. No co, otec má Kakashiho a Jirayu, já budu mít otce a Shikiho. Sakra, už ještě bych si měl naplánovat jednotlivé porady, fakt, Naruto vzpamatuj se, tohle tě nečeká dřív než za deset let!
Asi jenom unikám myšlenkama do budoucnosti, abych se nemusel zabývat přítomností. Asi je to pochopitelné. V nejbližším roce mě nečeká nic příjemného. Vůbec nic. Kdoví, kolikrát budeme muset spolu spát, aby se nám podařilo počít miminko. Zatraceně.
Tohle nám byl oběma čert dlužen.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama

Layout by Luczaida.blog.cz